Kaş Ekimi

Kaşlarımız, yüzümüzün ifadesini belirleyen, göz şeklimizin görünümünü etkileyen bir bütünü oluşturur. Günümüzde kaş ekimiyle, kaşları seyrek olan, çeşitli sebeplerden ötürü kaşları çıkmayan, daha yoğun bir kaş görüntüsüne sahip olmak isteyenler için sonuçları oldukça memnun edici bir işlem gerçekleştirilebiliyor.

Kişilerin isteği doğrultusunda daha kalın ve şekilli bir kaş yapısı elde edilebiliyor. Böylece yüze en uygun kaş şekli de tespit edilip yüz ifadesinde istenilen görüntüye de kalıcı olarak ulaşılmış oluyor.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Tıpkı saç ekiminde olduğu gibi kaş ekiminde de FUE ve DHI tekniği kullanılarak ekim yapılır. Kaş ekimi yapılırken kullanılan foliküllerin çoğu zaman saçlarla eşleşmemesinden ötürü, ense veya favori bölgelerinden donör kökler alınır.

Özel bir solüsyonda saç kaybı olmaması için bekletilir ve ardından alınan kökler doğru bir açıyla ekilir. Yaklaşık 400 ila 700 arası greft ekilerek tatmin edici bir sonuca ulaşılır.

Kimler Kaş Ekimi İçin Uygundur?

Kaşlarınızda seyreklik ya da genetik sebeplerden ötürü boşluk varsa, piercing veya başka travma yaratan etkilerden kalmış olan iz varsa kaş ekimi için uygun aday olabilirsiniz.

Bununla birlikte kaş ekimine uygun olup olmadığınızı net bir biçimde öğrenmek için Gold City Hair’in uzman kadrosuna kaş ekim analizi yaptırabilirsiniz. Whatsapp üzerinden iletişim için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaş Ekimi İçin Uygun Merkezi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaşlarımızın yüzümüzdeki ifadeyi ve bütünlüğünü ne denli etkilediğini hesaba katarsak, kaş ekiminde uzman bir ekibin seçilmesi önemlidir.

  • Kaşların çıkış noktası doğru belirlenmeli, doğal görünümlü bir sonuç elde edilmelidir.
  • Sterilizasyonun ve hijyenik bir ortamın sağlanması, her işlemde olduğu gibi kaş ekiminde de olmazsa olmaz bir unsurdur.
  • Kalıcı bir işlem olduğu için, kaş ekimini yapan merkezin daha önceki işlemlerinin önceki ve sonraki fotoğraflarına bakılarak karar verilmelidir.
  • Gold City Hair olarak titizlikle ve özenle gerçekleştirdiğimiz kaş ekim işlemimize dair bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yukarı